KURUMSAL

Hakkımızda

Proman Makine Sanayi Ticaret A.Ş., sektörde uzmanlaşmış kadrosuyla edindiği tecrübelerini ülkemiz sanayicilerinin talepleri doğrultusunda, tasarım, talaşlı imalat, mekanik montaj, boyutsal ölçüm, otomasyon, tersine mühendislik ve prototip hizmetlerini sunmak amacıyla kurulmuştur.

Müşterilerin özel talepleri dikkate alınarak; ürün geliştirme ve tersine mühendislik, yeni proje tasarımı veya mevcut projenin geliştirilmesi, iyileştirilmesi ve üretilebilirliği hizmetlerimiz arasındadır.

Proman Makine, yenilikçi ve gelişmeye açık çalışanları, üretim altyapısı, ileri teknolojisi ile üretim taleplerini karşılamaktadır. Bilgisayar Destekli Üretim yazılımı olarak TEBIS kullanılmaktadır. Sistemimiz CAD dataları ile uyumludur.

Kalite Politikası

PROMAN olarak talaşlı imalat sanayisinde, müşterilerinin belirlediği istekleri ve yürürlükteki yasal şartları sağlayacak uygun ürünler üretip, zamanında teslim ederek, müşteri memnuniyeti sağlamak.

  • Kaynak ihtiyaçlarını belirlemek ve bunları temin edip etkin olarak kullanmak,
  • İnsan sağlığı ve çevre konusunda duyarlı olmak,
  • Çalışanların mutluluğunu ve gelişimlerini sağlamak,
  • Süreçleri belirleme, izleme, analiz etme ve sürekli iyileştirme ve ilk defada doğru üretim prensibi ile verimliliği arttırmak.

Misyon

Sektöründe, güvenilir, çözüm odaklı ve yenilikçi kurum politikamızla; müşteri talep ve beklentilerine uygun, kalite ve termin öncelikli, İş ve İşçi sağlığı, güvenliği, çevre ve hukuk kuralları çerçevesinde hizmet vermektir.

Vizyon

Sürekli gelişimi ilke olarak benimsemiş paydaşlarımızla, teknoloji odaklı, özgün tasarım ve üretim yetenekleri ile sektörde global bir marka olmaktır.

Organizasyon Yapısı

Şirket Bilgileri

Şirket bilgilerimize linki kullanarak ulaşabilirsiniz:

Şirket Bilgileri

PROMAN MAKİNE SANAYİ A.Ş. • © Copyright 2018 • Tüm hakları saklıdır.

SIGMA